10 הסודות להוצאת כסף מהמדינה לשכירים.

קליאנטלה  פורסם: 25/02/2020

שכירי מדינת ישראל הנכבדים,ידעתם או אבל עמלכם הרב שהושקע בעבודות שלכם שווה כסף לא רק בשורות של תלוש המשכורת אלא בין השורות.המונח המקצועי נקרא “החזר מס לשכירים” שהוא בעצם הכסף שהיה אמור להגיע אליכם אילו היה לכם רואה חשבון צמוד או יועץ מס מטעמכם,ולא מטעם המעסיק שלכם שמטפל לכם בניירת החודשית והשנתית.ושלא תטעו,זוהי אינה לחלוטין אשמת המעסיק אם בכלל,אלא אחריותה של המדינה לספק משאבים ולהתריע במידה ומגיעים לכם כספים,אבל כמובן שזה לא ממש באינטרס של ישראל לדווח על כסף שיכול להישאר אצלה.אז החלטנו היום לספק לכם את 10 הסודות הגדולים ביותר,לאיך מוציאים כסף מהמדינה לשכיר בישראל.

10 הסודות הגדולים ומהם בדיוק:

הסודות הם סעיפים שלא משוכללים על ידי רואי החשבון של החברה בה אתה עובד.במידה והינך שכיר/ה שמרוויח/ה מעל 7000 ש”ח בחודש,החל משנת 2020 כל אחד מהסעיפים הללו הוא נקודת זכות ששווה לך 2,628 ש”ח במזומן. 

הסוד ה-1:

החלפת מקומות עבודה:הסעיף הראשון שכמעט קיים אצל כל שכיר בישראל.אם החלפת מקומות עבודה ב-7 השנים האחרונות זוהי נקודת זכות ששווה לך 2,628 ש”ח.

הסוד ה-2:

תקופת אבטלה:במידה והיית בתקופת אבטלה במשך 7 השנים האחרונות,דהיינו חתמת בלשכה זוהי נקודת זכות ששוה לך 2,628 ש”ח.

הסוד ה-3:

שינויים במשכורת:במידה והיו לך שינויים בתלוש המשכורת שלך ב-7 השנים האחרונות,בסכום אותו קבלת בתלוש המשכורת,הרי שזהו תהליך שדורש אמצעי מיסוי וגם שווה לך 2,628 ש”ח.

הסוד ה-4:

תשלום מזונות:אדם הממשיך לשלם מזונות לבן זוגו הקודם לשם כלכלת ילדיו ונישא מחדש זכאי לקבל נקודת זיכוי ששווה לך 2,628 ש”ח.(ההטבה במס מגיעה אף לאנשים המכלכלים את ילדיהם שלא חיים עימם, אפילו אם הם נולדו מחוץ למסגרת הנישואין).

הסוד ה-5:

הורים לילדים בעלי לקויות למידה/בחינוך מיוחד:אישורים רפואיים (טופס 127)המאשרים כי הילד אכן סובל מלקות למידה או נמצא בחינוך מיוחד שווים לכם ההורים 2580 ש”ח.

הסוד ה-6:

הפקדות לביטוחים:בכדי לעודד את תושבי ישראל להפקיד כספים בביטוחי חיים ובקופות גמל קבע המחוקק בחוק הקלות בתשלומי המס למפקידי כספים.נקודת זכות ששוויה 2580 ש”ח.

הסוד ה-7:

משיכת קרן פנסיה מוקדמת:במידה ומשכת את קרן הפנסיה שלך לפני היעד שנקבע מראש,זוהי נקודת זכות שווה לך 2,628 ש”ח.

הסוד ה-8:

שכיר המתעסק בסחר מניות בבנקים:קנית? מכרת? או סחרת במניות דרך חשבון הבנק שלך,אתה זכאי בנקודת זכות של 2,628 ש”ח.

הסוד ה-9:

כל חופשה שלקחת בזמן העבודה: בין אם בגין פציעה או חלילה מחלה או בין אם חופשת חידה מבורכת זוהי נקודת זכות שגם שווה 2,628 ש”ח.

הסוד ה-10:

מענק או תשלום פיצויים: במידה והגיעו לך תשלום פיצויים בעבור כל מקרה שבו נתקלת במקום העבודה הנוחכי או בעבר תקבל נקודת זכות ששוויה  2,580 ש”ח.

החלפת מקומות עבודה,תקופת אבטלה,שינויים במשכורת,תשלום מזונות,הורים לילדים בחינוך מיוחד,הפקדות לביטוחים,משיכת קרן פנסיה וסחר במניות ב-7 השנים האחרונות הן נקודות זיכוי ששוות לך כל אחת 2,628 ש”ח במזומן.כך,הגיעו ישראלים רבים להחזרים של אלפי ועשרות אלפי שקלים כל אחד.ניתן להקליק כאן בכדי להגיש בדיקה חינם לקבלת זכאות להחזר המס הכספי שלכם.

איך מגישים בקשה להחזר מס?

על מנת להגיש בקשה לתיאום והחזר מס, קיים הליך מסודר של פתיחת תיק, מילוי טפסים והגשתם לרשויות. משום שמדובר בביורוקרטיה רבה ותלות בסעיפים ספציפיים בתקנות המס, ישראלים רבים לא מנצלים את מלוא הזכאות שלהם להחזר, בעקבות חוסר הידע והניסיון בתחום.

אחד הפתרונות הטובים והיעילים ביותר למי שרוצה לקבל את החזר המס המגיע לו, הוא הגשה דרך חברות מומחיות, שמלוות את התהליך מתחילתו ועד סופו.חשוב לדעת,ביחרו רק בחברות שמבצעות את השכלול וגובות את עמלת העבודה שלהם רק אחרי שאתם קבלתם כבר את הכסף לחשבון הבנק שלכם.

דעו וקחו בחשבון שהגשת בקשה דרך חברה מומחית כוללת בדיקת זכאות, פתיחת תיק מול הרשויות, הפקת הניירת והמסמכים הרלוונטיים, הגשת הטפסים והתנהלות מול המוסדות, ליווי צמוד עד לקבלת ההחזר לחשבון הבנק שלכם.וחשוב מהכל לא טיפול חלקי וחסר מקצועיות אלא מיצוי מוחלט לקבלת החזר כספי מלא שיעשה את ההבדל בין החזר של מאות שקלים להחזר של אלפי ועשרות אלפי שקלים שמגיעים לכם כחוק.

הקליקו כאן לבדיקה חינם להחזר מס כספי