שכיר,כך תקבל כסף מהחזרי מס ותשלם רק אם קבלת את הסכום לחשבון הבנק.

קליאנטלה  פורסם: 8/09/2020

רבכם כבר בטח שמעתם על המושג “החזרי מס לשכירים” זה הכסף שמגיע לכם אבל בגלל חוסר טיפול מגיע לשולחנות של פקידי האוצר ומשם חזרה אל המדינה.הממוצע היום עומד על 8000 ש”ח החזר כספי ממוצע לכל שכיר בישראל. התופעה הזו גרמה לצמיחתן של מספר רב של חברות שקפצו על ההזדמנות ונותנות שירות של החזרי מס לשכירים.הבעיה היא שרוב החברות הללו גובות תשלום מקדים בצורה של פתיחת תיק לפני הטיפול, ואז יוצא ששכירים רבים משלמים אפילו אלפי שקלים מבלי שקיבלו שקל מהחזר המס שלהם! חברת “קליאנטלה” שמה לה למטרה,לתמוך בשכירים של ישראל ולהעניק להם ליווי ממיטב רואי החשבון בארץ במתכונת של “קבלת-שלמת”.ללא פתיחת תיק או כל תשלום מקדים אחר,כלומר לא קבלת לא שלמת (ומושקעות בהחזר מס עשרות שעות עבודה פר לקוח),קבלת? שלם עמלה לרו”ח שביצע את הטיפול אבל…רק לאחר שהכסף מופקד אצלך בחשבון הבנק.אתה זה ששולט בכסף ובתהליך כולו.השיטה נקראת Pay Per Result או תשלום עבור תוצאה.

אז מה בתכלס מגיע לך כשכיר מהחזרי מס?

לכל שכיר בישראל ישנם סעיפים שלא משוכללים על ידי רואי החשבון של החברה בה הוא עובד.במידה והינך שכיר/ה שמרוויח/ה מעל 7,000 ש”ח בחודש, כל אחד מהסעיפים הבאים שווה לך 2,628 ש”ח במזומן (במידה ואכן הוא עומד בקריטריונים). הנה חלק מהם:

  • החלפת מקומות עבודה:הסעיף הראשון שכמעט קיים אצל כל שכיר בישראל.אם החלפת מקומות עבודה מתישהוא ב-7 השנים האחרונות זוהי נקודת זכות ששווה לך 2,628 ש”ח.
  • תקופת אבטלה או חל”ת:במידה והיית בתקופת אבטלה ואפילו למשך מספר חודשים ב- 7 השנים האחרונות,דהיינו חתמת בלשכה זוהי נקודת זכות ששוה לך 2,628 ש”ח.
  • שינויים במשכורת:במידה והיו לך שינויים בתלוש המשכורת שלך מתישהוא ב-7 השנים האחרונות,בסכום אותו קבלת בתלוש המשכורת,הרי שזהו תהליך שדורש אמצעי מיסוי וגם שווה לך 2,628 ש”ח.
  • תשלום מזונות:אדם הממשיך לשלם מזונות לבן זוגו הקודם לשם כלכלת ילדיו ונישא מחדש זכאי לקבל נקודת זיכוי ששווה לך 2,628 ש”ח.(ההטבה במס מגיעה אף לאנשים המכלכלים את ילדיהם שלא חיים עימם, אפילו אם הם נולדו מחוץ למסגרת הנישואין).
  • הורים לילדים בעלי לקויות למידה/בחינוך מיוחד:אישורים רפואיים (טופס 127)המאשרים כי הילד אכן סובל מלקות למידה או נמצא בחינוך מיוחד שווים לכם ההורים 2580 ש”ח.
  • הפקדות לביטוחים:בכדי לעודד את תושבי ישראל להפקיד כספים בביטוחי חיים ובקופות גמל קבע המחוקק בחוק הקלות בתשלומי המס למפקידי כספים.נקודת זכות ששוויה 2580 ש”ח.
  • משיכת קרן פנסיה מוקדמת:במידה ומשכת את קרן הפנסיה שלך לפני היעד שנקבע מראש,זוהי נקודת זכות שווה לך 2,628 ש”ח.
  • שכיר המתעסק בסחר מניות בבנקים:קנית? מכרת? או סחרת במניות דרך חשבון הבנק שלך,אתה זכאי בנקודת זכות של 2,628 ש”ח.
  • החלפת מקומות עבודה,תקופת אבטלה,שינויים במשכורת,תשלום מזונות,הורים לילדים בחינוך מיוחד,הפקדות לביטוחים,משיכת קרן פנסיה וסחר במניות ב-7 השנים האחרונות הן נקודות זיכוי ששוות לך כל אחת 2,628 ש”ח במזומן.כך,הגיעו ישראלים רבים להחזרים של אלפי ועשרות אלפי שקלים כל אחד.

איך מגישים בקשה להחזר מס?

על מנת להגיש בקשה לתיאום והחזר מס, קיים הליך מסודר של פתיחת תיק, מילוי טפסים והגשתם לרשויות.קליאנטלה היא החברה היחידה בישראל שמחברת שכירים למיטב המומחים להחזרי מס במדינה,שממצים את התהליך ברמה האופטימלית ביותר ומביאים להחזרי המס הגדולים ביותר,בזמן המהיר ביותר בענף,וכל זאת במתכונת תשלום עבור תוצאה בלבד.האם הינך שכיר? עונה לאחד מהקריטריונים? צרפנו כאן שאלון לבדיקה חינם שיתניע את החזר המס הכספי שלך.

שאלון מלא להחזר המס הכספי שלך

השאלון הבא יגיע לידי מומחה להחזרי מס,לבדיקה חינמית  להחזר המס הכספי שלך.אנא ענה בקפידה בכדי לקבל אינדיקציה מלאה אודות הפוטנציאל שלך.

האם בין השנים 2014-2019 עבדת כשכיר? (אם כעצמאי באילו שנים?)
הפסקת עבודה - לפחות חודש אחד ללא הכנסה לדוגמה: שהייה בחו"ל)
האם שילמת בין 2014-2019 כספים מכיסך לביטוח חיים או לביטוח חיים למשכנתא ?(אם כן רשום חברת ביטוח)
האם שלמת בין 2014-2019 מזונות?
מהו השכר החודש הממוצע שלך?
שם
טלפון