אודות קליאנטלה.מאיפה התחלנו ולאן פנינו מועדות

S

קליאנטלה הוקמה בתחילת 2017 מתוך צורך לאגד את כל הכלים של החברות שלנו תחת קורת גג אחת.תחילת עיסוקינו הוא בשיווק ופיתוח מוצרים מזה 40 שנה

.דורות חדשים לקחו את ניסיון הדורות הבוגרים לכיוונים ואפיקים טכנולוגיים חדשים שיחד יצרו פלטפורמה חזקה רחבה ועוצמתית להפקת התוצאות הטובות ביותר בקידום מוצרי לקוחות.בין אם זה ללידים,איפיון מוצר וקמפיינים ועד לשיתוף פעולה מכירתי וייעוץ,קליאנטלה היא הסביבה שאתם רוצים להיות בה.
החזון ומשימתנו בשיתוף הפעולה עם לקוחותינו
קליאנטלה שמה לה למטרה להיות טובים בשביל לעבוד עם הטובים.אנו בוחרים אך ורק לקוחות שיתחילו עימנו דרך שתפיק לא רק פירות לא גם שדות.העבודה בקליאנטלה מבוססת על מיקוד מקסימלי בלקוחות שלנו.אנו בוחנים הכל משלב הכדאיות והמוצר ועד למיתוג וקידום נכון.
לכן בקליאנטלה ישנה פלטפורמה המאפשרת נתינת כלים שלא הרבה חברות יכולות לתת בלי התחייבויות רחבות מראש.קליאנטלה מציגה שנים של ניסיון לא רק בלקוחות חיצוניים.חברתנו גדלה מהצורך שלנו לייצר לעצמנו לקוחות לעסקים שלנו וכך בעצם צמחו להם הכלים אותנו ביססנו במחקר ועבודה ממושכת.אנו מחזיקים מאחורינו עשרות שנות ניסיון שיווקי,פרסומי ומכירתי מצוות של אנשים עם מקצוענות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
ולכן כשאנו מחליטים לקבל ולעבוד עם לקוח אנו מייצרים את התפוקה כאילו היתה שלנו,כי משם זה התחיל.לכן האידיאלים ואמות המידה של איכות בקליאנטלה הם משהו שניתן לומר גדלנו אליו מפאת הצרכים האישיים שלנו

Are you Dedicated, Hardworking, and Fun? Join Us!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ex ea commodo consequat.

See job offers

Turn Your Prospects Into Buyers

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

CONTACT US NOW