צריכים הלוואה עד 800,000₪?

קבלו את התפריט המלא להלוואות משתלמות בישראל

קליאנטלה  פורסם: 1/4/2023

לפי נתונים שהתקבלו משיכלול השנים האחרונות 45% מבני ישראל לקחו לפחות הלוואה אחת מהבנק או חברות חוץ אשראי פרטיות. בעבר קבלת הלוואה הגיעה בתהליך קליל חברותי יחסית אך מאז כניסתה המפואר של שיטת דירוג האשראי למדינה, קבלת הלוואה הפכה להיות מועדון חברים אקסקלוסיבי. אז מי יכול להשתייך למועדון ולקבל הלוואות בתנאים משתלמים ומה בכלל צריך לעשות בשביל זה? הכנו לכם תפריט עשיר אך מתומצת שתוכלו גם אתם לדעת איזו מנה של תמיכה פיננסית תוכלו להזמין. והנה דבר המלצר

מחפש הלוואה? הקלק כאן לקבלת הצעה משתלמת.

מנה ראשונה – “נישנוש לכל מטרה” (25,000₪-50,000₪)

ההלוואה הזו ניתנת גם על ידי בנקים וגם על ידי חברות אשראי וניתנת לחלוקה חברית של תשלומים. במידה וההלוואה היא מהבנקים יוזרם אליכם התשלום לאחר בדיקה מהירה של נתוני האשראי שלכם. הדירוג המינימלי הוא בד”כ 550 ומעלה, אך במידה ולא היו לכם הלוואות קודמות ייתכן ותאושר לכם הלוואה בקלות גם עם דירוג נמוך יותר. במידה ותקבלו את ההלוואה מחברות האשראי, תינתן ההלוואה בצורת כרטיס אשראי שממנו תוקם לכם מסגרת בסכום שיאושר לכם. מהמסגרת תוכלו למשוך את הסכום לחשבון הבנק שלכם. זהו פרט חשוב שיש לדעת מפני שישראלים רבים מקבלים את הכרטיס ותוהים איפה הכסף שאמור להכנס אליי לחשבון?! אז לאחר קבלת הכרטיס התקשרו לחברת האשראי לקבלת הסכום כהלוואה אן דרך אפליקציית החברה.

 

מנה עיקרית “נתח עסיסי פיננסי” (50,000₪-150,000₪)

ההלוואה הזו תצריך כבר דירוג אשראי קצת יותר מושחז. בד”כ הקבוצה הזו מתחילה במינימום של 650 נקודות בדירוג האשראי ולא יותר מהלוואה אחת שעדיין משולמת. ישנם בנקים בישראל שמתמחים בעיקר בהלוואות ויוכלו להציע לכם את ההלוואה הזו גם אם אינכם לקוחות הבנק.חברות האשראי יתנו לכם את הסכום הזה ב-2 חלקים. הראשון יהיה כרטיס אשראי והשני הסכום הגדול יותר שיוזרם אליכם לחשבון.

ארוחה עסקית “פלטת פיננסים לבעלי נכס” (150,000₪ – 2,000,000₪)

ההלוואה הזו תינתן לבעלי נכס ואחד היתרונות המהותיים שבה הוא שהיא גם תוכל לעבור לבעלי חשבונות בעייתיים. כאן אפשר להוליך להלוואה את הלקוחות שחזרו להם צ’קים בעבר, היו בעלי תיק בהוצאה לפועל, חשבון שעוקל או כל פגם כזה או אחר. כמובן שככל שהחשבון בעייתי יותר כך זמן הטיפול יצריך השקעה, אך ברגע שיש נכס דרכי הניווט והאפשרויות מול הבנק אופטימליות יותר. 

התהליך לאפשרות הזו יצריך טיפול של יועץ משכנתאות שבנוסף לטיפול בקבלת ההלוואה יוכל גם לטפל בעוד אלמנטים שישפרו לכם את דירוג האשראי כמו איחוד הלוואות

שאלון לבדיקת זכאות להלוואה משתלמת

השאלון הבא יגיע לידי מומחה לפיננסים. אנא ענה בקפידה בכדי לקבל אינדיקציה מלאה אודות הפוטנציאל שלך.

שאלון בדיקה לזכאות להלוואה

האם הינך שכיר או עצמאי?
מהי ההכנסה החודשית הממוצעת שלך?
במידה ואין לך נכס,האם חזרו לך שיקים ב-24 החודשים האחרונים?
במידה ואין לך נכס,האם הינך מוגבל בבנק או שיש לך תיקים פתוחים בהוצאה לפועל?
במידה והינך בעל נכס,האם תהיה מעוניין בהצעה לשיפור דירוג אשראי?
מהו סכום ההלוואה שהינך מבקש?
האם תרצה בדיקה להחזר מס כספי?
שם
טלפון

*למען הסר ספק ולצורך הזהירות חברת “קליאנטלה” (להלן: “החברה”) אינה הגורם המממן ו/או המלווה ו/או חברת ביטוח ו/או חברת הלוואות ו/או כל גוף פיננסי אחר. לחברה אין כל שייכות או קשר כזה או אחר מול חברות המימון ו/או חברות הביטוח ו/או כל גוף מממן ו/או בנקאי אחר. החברה פועלת בשיתוף פעולה מלא אל מול הבנקים וגופי המימון (אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.) תוך ליווי צמוד של הלקוח מתוך מטרה למציאת ההלוואה האופטימלית ביותר ללקוחותיה.